Ochrana bankomatovéj karty

Bežná cena: 7,00 € s DPH

Naša cena: 5,00 € s DPH

Dostupnosť: na sklade (ihneď k odoslaniu)


Množstvo:

TIP: Cena poštovného už od 1,99 € pri platbe prevodom.

Popis produktu

Ste znepokojený správami o krádežiach peňazí z čítačky kariet a údajov z identifikačných kariet RFID? Ak karta, ktorú vlastníte je jedna z nich, znamená to, že vaša karta je bezkontaktná a umožňuje bezkontaktné transakcie. Vedeli ste, že blízkosť Vašej karty je istená pomocou špeciálnej antény, ktorá vie čítať dáta a získať peniaze? Vedeli ste, že  transakcie až do 20 € nevyžadujú PIN alebo dokonca vybratie karty z peňaženky? Stačí priložiť kartu alebo peňaženku k čítačke.

Vedeli ste, že je možné zneužiť bezkontaktnú kartu tým, že človek s čítačkou, ktorý sa dostane blízko k vašej peňaženke, vrecka alebo kabelky môže prečítať signál z karty? Bohužiaľ pohodlné bezkontaktné platby, ktoré sú vložené do debetných a kreditných kariet môžu byť zneužité zlodejmi, ktorí chcú ukradnúť vaše peniaze.

Stačí len to, že sa zlodej dostane do vašej tašky alebo vrecka, bude nosiť špeciálnu čítačku kariet a peniaze budú prúdiť na jeho účet. Chráňte svoje citlivé dáta, chráňte Vaše súkromie a svoje ťažko zarobené peniaze! K dispozícii je spôsob cenovo dostupný a efektívny. Spôsob, ako chrániť a zamknúť schopnosť čítať, je použitie špeciálneho ochranného obalu, ktorý uzamkne (štíty) a zabraňuje čítanie dát.

Obal je trvanlivý, odolný proti roztrhnutiu a vlhkosti. Stačí vložiť kartu do zvláštneho obalu k zablokovaniu signálu a tým zabrániť neoprávnenému čítaniu dát kartu. Ak chcete kartu použiť stačí ju v obchode alebo reštaurácií vybrať z obalu a priložiť k čítačke.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt si tiež kúpili...

Podeľ sa o skúsenosti s ostatnými

Produkty ktoré by Vás tiež mohli zaujímať